Gwarancja jakości

Kamieniarstwo najwyższej klasy! Profesjonalne usługi kamieniarskie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy kompleksowe usługi kamieniarskie najwyższej jakości. Gwarantujemy, że z największym zaangażowaniem zadbamy o każdy szczegół Państwa zlecenia.

KAMIEŃ – PIĘKNY I WYTRZYMAŁY

Wśród bogatej gamy oferowanych materiałów znajdą Państwo wiele rodzajów wysokiej klasy kamienia krajowego i zagranicznego. Na specjalne życzenie podejmujemy się sprowadzenia kamienia o wymarzonym kolorze i fakturze. Polecamy zakup odpornych na zniszczenia blatów z kamienia oraz pięknej obudowy kominków. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia oraz możliwości realizacji autorskich projektów, otrzymują Państwo niepowtarzalne kominki z kamienia, które wzbudzą zazdrość w każdym członku rodziny i znajomym.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADZCZENIE

Towarzyszymy Państwu od momentu projektu, przez wybór materiałów, aż po doradztwo w zakresie konserwacji wykonanych powierzchni. Gwarancją wysokiej klasy usług jest także profesjonalne zaplecze techniczne, które pozwala na sprawną pracę oraz jej doskonałe efekty.

Wszyscy nasi pracownicy to doświadczeni kamieniarze, charakteryzujący się niebagatelnym zmysłem artystycznym i wrażliwością estetyczną, który pomaga im w urzeczywistnianiu wizji najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy producentem kominków, któremu warto zaufać.

109685-10a

Modern bathroom.